حجت‌الاسلام طائب: امریکا دنبال گرفتن حق حیات از مردم ایران است

 

استاد درس خارج حوزه علمیه با اشاره به مذاکرات انجام شده پس از جنگ صفین که در نتیجه منجر به شهادت حضرت علی(ع) شد، گفت: اگر در مذاکرات، برجام 2 و 3 به نتیجه برسد امریکایی‌ها اجازه حیات را از ما می‌گیرند.

 

به گزارش رسا، حجت‌الاسلام مهدی طائب روز گذشته طی سخنانی در مسجد امام صادق(ع) بندرعباس از وجود رهبری آگاه و هوشیار به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه ملت ایران نام برد و گفت: انسجام ملی و وحدت ملت ایران، ایستادگی در برابر نقشه‌های شوم استکبار و فرهنگ عاشورا از دیگر سرمایه‌های کشور ایران اسلامی است.

 

وی افزود: دشمن با استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای و دیگر ابزارهای مختلف اینترنتی درصدد القای شبهات مختلف در جهت سست کردن بنیان اعتقادی جامعه برآمده است و برای رسیدن به اهداف شوم خود به هر توطئه‌ای دست می‌زند. استاد درس خارج حوزه علمیه گفت: کمک به احداث و تعمیر قبور ائمه، معنویت و اخلاق را در وجود آدمی تقویت می‌کند و عنوان کانون‌های معرفتی و اعتقادی مسلمانان سبب دوری شیطان از وجود انسان می‌شود.

 

طائب، امنیت یکپارچه در کشور را مرهون روحیه عاشورایی ملت ایران و مجاهدت‌های فرزندان این مرز و بوم دانست و تأکید کرد: همه باید با تمام توان از آن حراست کنیم. وی، امواج وسیع بیداری اسلامی در منطقه را نشأت گرفته از ملت ایران و انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: دشمنان، تروریست‌های تکفیری را برای حفظ حیات صهیونیست‌ها و برخی حاکمان مزدور به جان مردم منطقه انداخته‌اند.

استاد درس خارج حوزه علمیه با اشاره به فرموده امام راحل(ره) مبنی بر اینکه اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود، ابراز داشت: با گذشت زمان، ابعاد بیشتری از جنایات صهیونیست‌ها و نقش بارز آنها در آشوب‌های منطقه و قتل و خونریزی و جنایت علیه مسلمانان آشکارتر می‌شود. طائب اضافه کرد: صهیونیست‌ها در حالی که از درون در حال فروپاشی و نابودی هستند، برای مصون نگه داشتن خود از فضای پیرامون‌شان، دیوار به دور خود کشیده‌اند.