نهاد رهبری

به گزارش دانشجو ایران ؛ در پی اظهارات رئیس دانشگاه آزاد همدان در جمع خبرنگاران و تماس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، آقای سعید جامه‌بزرگی با رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها مبنی بر تأیید برنامه کنسرت برگزار شده در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان این دانشگاه، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در اطلاعیه‌ای این اظهارات را تکذیب کرد.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

به اطلاع می‌رسد هیچ‌گونه تماسی از سوی ریاست دانشگاه آزاد واحد همدان با رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها شکل نگرفته و این موضوع به شدت تکذیب می‌شود.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان ریاست محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها هیچ‌گونه تأییدی بر برگزاری اینگونه کنسرت‌ها در دانشگاه‌ها نداشته و اتفاقات رخ داده در جشن فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان را که منجر به ایجاد شرایط نامناسب برای فضای دانشگاه شده است، خلاف مقررات مصوب شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها می‌داند.

لازم به یادآوری و تأکید است که طبق مصوبه شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها که با حضور تمام دستگاه‌ها و سازمان‌های دخیل در حوزه دانشگاه و از جمله دانشگاه محترم آزاد اسلامی به تصویب رسیده است، برگزاری هر گونه کنسرت در دانشگاه و ایجاد فضای غیردانشگاهی ناشی از آن ممنوع است.